Links pane (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Value
uk: Значення

en: Links
uk: Посилання

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Custom links
uk: Власні посилання

en: Separator
uk: Розділювач

en: List type
uk: Тип списку

en: Drupal path
uk: Шлях Drupal

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: Link class
uk: Клас посилання

en: Chaos tool suite
uk: Набір інструментів Chaos

en: Simple separator
uk: Простий розділювач

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: Substitutions
uk: Підстановки

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
uk: Цей заголовок буде використаний в адміністративному інтерфейсі для ідентифікації цього фрагменту панелі. Якщо порожнє, буде взятий звичайний заголовок.

en: Wrapper class
uk: Клас обгортки

en: Rel Text
uk: Текст Rel
