Links pane (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Value
az: Qiymət

en: Links
az: Linklər

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Separator
az: Ayırıcı

en: List type
az: Siyahı növü

en: Keyword
az: Açar söz

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: Link class
az: Link classı

en: Simple separator
az: Sadə ayırıcı

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq
