Links pane (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Value
ca: Valor

en: Links
ca: Enllaços

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Custom links
ca: Enllaços personalitzats

en: Separator
ca: Separador

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Ordered list
ca: Llista ordenada

en: Unordered list
ca: Llista desordenada

en: Link class
ca: Classe de l'enllaç

en: Simple separator
ca: Separador simple

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Wrapper class
ca: Classe del contenidor

en: Rel Text
ca: Text rel
