Links pane (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Value
el: Αξία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Custom links
el: Προσαρμοσμένοι σύνδεσμοι

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: List type
el: Τύπος λίστας

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Link class
el: Κλάση συνδέσμου

en: Simple separator
el: Απλός διαχωριστής

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος

en: Rel Text
el: Κείμενο rel
