Links pane (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Value
eo: Valoro

en: Links
eo: Ligiloj

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo
