Links pane (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Value
et: Väärtus

en: Links
et: Lingid

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Separator
et: Eraldaja

en: List type
et: Loendi liik

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Link class
et: Lingi klass

en: Simple separator
et: Lihtne eraldaja

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: Rel Text
et: Rel atribuudi tekst
