Links pane (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Value
hu: Érték

en: Links
hu: Hivatkozások

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Custom links
hu: Egyedi hivatkozások

en: Separator
hu: Elválasztó

en: List type
hu: Lista típusa

en: Drupal path
hu: Drupal útvonal

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Ordered list
hu: Sorszámozott lista

en: Unordered list
hu: Rendezetlen lista

en: Link class
hu: Hivatkozás osztálya

en: Simple separator
hu: Egyszerű elválasztó

en: Administrative title
hu: Adminisztratív cím

en: Substitutions
hu: Helyettesítések

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
hu: A cím adminisztratív célból lesz használva a tábla azonosításához. Ha üres, akkor a rendes cím lesz használva.

en: Wrapper class
hu: Befoglaló osztály

en: Rel Text
hu: A <code>rel=""</code> tulajdonság szövege
