Links pane (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Title
id: Judul

en: Value
id: Nilai

en: Links
id: Tautan-tautan

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Custom links
id: Tautan khusus

en: Separator
id: Pemisah

en: List type
id: Jenis daftar

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: Ordered list
id: Daftar terurut

en: Unordered list
id: Daftar tidak urut

en: Link class
id: Tautkan kelas

en: Simple separator
id: Pembatas sederhana

en: Administrative title
id: Judul administrasi

en: Wrapper class
id: Kelas pembungkus

en: Rel Text
id: Teks Rel
