Links pane (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Value
is: Gildi

en: Links
is: Hlekkir

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Separator
is: Skilja

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt

en: Ordered list
is: Raðaður listi

en: Unordered list
is: Óraðaður listi
