Links pane (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Value
pl: Wartość

en: Links
pl: Odnośniki

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Custom links
pl: Własne odnośniki

en: List type
pl: Typ listy

en: Drupal path
pl: Ścieżka systemu

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Ordered list
pl: Uporządkowana lista

en: Unordered list
pl: Nieuporządkowana lista

en: Link class
pl: Klasa odnośnika

en: Chaos tool suite
pl: Narzędzia Chaos tools

en: Simple separator
pl: Prosty separator

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Substitutions
pl: Podstawienia

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
pl: Tytuł ten będzie używany administracyjnie w celu identyfikacji tego okienka. Jeśli pole zostanie pozostawione puste, używany będzie zwykły tytuł.

en: Wrapper class
pl: Klasa elementu nadrzędnego

en: Rel Text
pl: Tekst Rel
