Links pane (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Value
tr: Değer

en: Links
tr: Bağlantılar

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Custom links
tr: Özel bağlantılar

en: Separator
tr: Ayraç

en: List type
tr: Liste tipi

en: Miscellaneous
tr: Çeşitli

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: Ordered list
tr: Sıralı liste

en: Unordered list
tr: Sıralanmamış liste

en: Link class
tr: Bağlantı sınıfı

en: Chaos tool suite
tr: Chaos Araç Paketi (Chaos Tool Suite)

en: Simple separator
tr: Basit ayırıcı

en: Administrative title
tr: Yönetsel başlık

en: Wrapper class
tr: Sarıcı sınıfı

en: Rel Text
tr: Rel Metni

en: Links pane
tr: Bağlantılar bölmesi
