Lionbridge Content API Test (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Description
af: Beskrywing

en: File
af: Lêer

en: Password
af: Wagwoord

en: none
af: geen

en: Download method
af: Aflaai metode
