Lionbridge Content API Test (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: none
hy: ոչ մի
