Lionbridge Content API Test (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Description
kk: Сипаттама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Download method
kk: Жүктеу әдісі
