Lionbridge Content API Test (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Description
ku: دەربارە

en: File
ku: پەڕگە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: none
ku: هیچ

en: Download method
ku: شێوازی داگرتنی پەڕگەکان
