Lionbridge Content API Test (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Description
lt: Aprašymas

en: File
lt: Failas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Quote
lt: Kaina

en: none
lt: joks

en: Download method
lt: Atsisiuntimo metodas
