Lionbridge Content API Test (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Description
sk: Popis

en: File
sk: Súbor

en: Password
sk: Heslo

en: none
sk: žiadne

en: Download method
sk: Metóda sťahovania

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
