Lionbridge Content API Test (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Description
hu: Leírás

en: File
hu: Fájl

en: Password
hu: Jelszó

en: Quote
hu: Ajánlat

en: none
hu: nincs

en: Task
hu: Feladat

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: Download method
hu: Letöltési mód

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
