Lionbridge Content API Test (7.x-2.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Description
ka: აღწერა

en: File
ka: ფაილი

en: Password
ka: პაროლი

en: none
ka: არცერთი
