Lionbridge Content API Test (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Description
lv: Apraksts

en: File
lv: Fails

en: Password
lv: Parole

en: Quote
lv: Citāts

en: none
lv: neviens

en: Task
lv: Uzdevums

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: Download method
lv: Lejupielādes metode
