Lionbridge Content API Test (7.x-2.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Description
vi: Mô tả

en: File
vi: Tập tin

en: Password
vi: Mật khẩu

en: none
vi: không có

en: Task
vi: Tác vụ

en: Connect
vi: Kết nối

en: Download method
vi: Phương thức tải về
