Lionbridge Content API Test (7.x-2.5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Description
gl: Descrición

en: File
gl: Ficheiro

en: Password
gl: Contrasinal

en: none
gl: ningún

en: Task
gl: Tarefa

en: Download method
gl: Método de descarga
