Lionbridge Content API Test (7.x-2.5) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Description
it: Descrizione

en: Quote
it: Cita

en: none
it: nessuno

en: Download method
it: Metodo di download
