Lionbridge Content API Test (7.x-2.5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Description
mn: Тайлбар

en: File
mn: Файл

en: Password
mn: Нууц үг

en: Quote
mn: Иш татах

en: none
mn: хоосон
