Lionbridge Content API Test (7.x-2.5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ
