Lionbridge Content API Test (7.x-2.6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Description
ast: Descripción

en: File
ast: Ficheru

en: Password
ast: Clave

en: none
ast: nengún
