Lionbridge Content API Test (7.x-2.6) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Description
he: תיאור

en: File
he: קובץ

en: Password
he: סיסמה

en: none
he: ללא

en: Task
he: משימה

en: Download method
he: שיטת הורדת קבצים
