Lionbridge Content API Test (7.x-2.6) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Description
is: Lýsing

en: File
is: Skrá

en: Password
is: Lykilorð

en: none
is: engin

en: Download method
is: Niðurhalsaðferð
