Lionbridge Content API Test (7.x-2.7) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
de: Standardwährung

en: Translation
de: Übersetzung

en: Poll status
de: Umfragestatus

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
de: Während der Verarbeitung von @operation ist ein Fehler aufgetreten mit den Argumenten: @args

en: Project title
de: Projekttitel
