Lionbridge Content API Test (7.x-2.8) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Description
hr: Opis

en: File
hr: Datoteka

en: Password
hr: Lozinka

en: none
hr: ništa

en: Download method
hr: Metoda preuzimanja
