Lionbridge Content API Test (7.x-2.8) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: Password
ps: پټ توری

en: Task
ps: دنده
