Lionbridge Content API Test (7.x-3.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Description
ja: 説明

en: File
ja: ファイル

en: Password
ja: パスワード

en: Quote
ja: 料金

en: none
ja: なし

en: Task
ja: タスク

en: Download method
ja: ダウンロードの方法
