Lionbridge Content API Test (7.x-3.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Description
tr: Açıklama

en: File
tr: Dosya

en: Password
tr: Parola

en: Quote
tr: Alıntı

en: none
tr: hiçbiri

en: Task
tr: Görev

en: Download method
tr: İndirme yöntemi
