Lionbridge Content API Test (7.x-3.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Description
pt: Descrição

en: File
pt: Arquivo

en: Password
pt: Senha

en: Quote
pt: Cotação

en: none
pt: nenhum

en: Task
pt: Tarefa

en: Connect
pt: Conectar

en: Download method
pt: Método de download
