Lionbridge Content API Test (7.x-3.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: none
bo: མེད
