Lionbridge Content API Test (7.x-3.5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Description
fa: توضیحات

en: File
fa: فایل

en: Password
fa: گذرواژه

en: Quote
fa: نقل قول

en: none
fa: هیچ

en: Task
fa: وظیفه

en: Download method
fa: روش دانلود
