Lionbridge translation provider (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
fr: Devise par défaut

en: Add new content
fr: Ajouter un nouveau contenu

en: Welcome to @site-name
fr: Bienvenue sur @site-name

en: No front page content has been created yet.
fr: Aucun contenu de page d'accueil n'a été créé pour l'instant.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args
