Lionbridge translation provider (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
hi: डिफ़ॉल्ट मुद्रा

en: RSS
hi: आरएसएस

en: Add new content
hi: नई सामग्री जोड़ें

en: Welcome to @site-name
hi: @site-name में आपका स्वागत है

en: No front page content has been created yet.
hi: कोई फ्रंट पेज की सामग्री अभी तक नहीं बनाई गई है.
