Lionbridge translation provider (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Default currency
hu: Alapértelmezett pénznem

en: Add new content
hu: Új tartalom hozzáadása

en: Welcome to @site-name
hu: @site-name – üdvözlet a webhelyen!

en: No front page content has been created yet.
hu: Még nem lett létrehozva címlapra kerülő tartalom.

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Project title
hu: Projekt név
