Lionbridge translation provider (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
id: Mata uang bawaan

en: Add new content
id: Tambahkan konten baru

en: Welcome to @site-name
id: Selamat datang di @site-name

en: No front page content has been created yet.
id: Tidak ada konten halaman depan yang sudah dibuat.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
id: Menemukan kesalahan ketika memproses @operation dengan argumen : @args
