Lionbridge translation provider (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
ja: デフォルトの通貨

en: Add new content
ja: 新規コンテンツを追加

en: Welcome to @site-name
ja: @site-nameへようこそ

en: No front page content has been created yet.
ja: フロントページ向けコンテンツはまだ作成されていません。

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
