Lionbridge translation provider (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
pl: Domyślna waluta

en: Add new content
pl: Dodaj nową zawartość

en: Welcome to @site-name
pl: Witaj na @site-name

en: No front page content has been created yet.
pl: Nie opublikowano jeszcze żadnej treści na stronie głównej.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
