Lionbridge translation provider (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
ro: Moneda implicită

en: Add new content
ro: Adăugare conţinut nou

en: Welcome to @site-name
ro: Bun venit la @site-name

en: No front page content has been created yet.
ro: Încă nu există conținut creat pentru prima pagină.

en: Project title
ro: Titlu proiect
