Lionbridge translation provider (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
ta: இயல்புநிலை  நாணயம்

en: RSS
ta: ஆர்எஸ்எஸ்

en: Add new content
ta: புதிய உள்ளடக்கத்தை இணை

en: Welcome to @site-name
ta: @site-name வரவேற்கிறது

en: No front page content has been created yet.
ta: இன்னும் முதற்பக்க உள்ளடக்கம் உருவாக்கப்படவில்லை.
