Lionbridge translation provider (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
uk: Базова валюта

en: Add new content
uk: Додати новий матеріал

en: Welcome to @site-name
uk: Вітаємо на @site-name

en: No front page content has been created yet.
uk: Вміст головної сторінки ще не створено.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args
