Lionbridge translation provider (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
ar: العملة الافتراضية

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Add new content
ar: إضافة محتوى جديد

en: Welcome to @site-name
ar: مرحبا بك في @site-name

en: No front page content has been created yet.
ar: لم يتم حتى الآن إنشاء محتوى للصفحة الرئيسية.
