Lionbridge translation provider (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Add new content
bo: ནང་དོན་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད

en: Welcome to @site-name
bo: @site-name་ལ་ཕེབས་པར་དགའ་བསུ་ཞུ

en: No front page content has been created yet.
bo: མདུན་ངོས་སུ་ནང་དོན་གསར་འཛུགས་བྱས་མེད།

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
