Lionbridge translation provider (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
ca: Moneda per defecte

en: Add new content
ca: Afegeix un contingut nou

en: Welcome to @site-name
ca: Benvingut a @site-name

en: No front page content has been created yet.
ca: Encara no s'ha creat cap contingut per a la portada.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
