Lionbridge translation provider (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
cs: Výchozí měna

en: Add new content
cs: Přidat nový obsah

en: Welcome to @site-name
cs: Vítejte na @site-name

en: No front page content has been created yet.
cs: Pro titulní stránku ještě nebyl vytvořen obsah.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
