Lionbridge translation provider (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
da: Standardvaluta

en: Add new content
da: Tilføj nyt indhold

en: Welcome to @site-name
da: Velkommen til @site-name

en: No front page content has been created yet.
da: Der er ikke blevet oprettet forsideindhold endnu.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
